Hakkımızda


www.kolaytarifim.com, özgün ve denenmiş yemek tarifleri veren bir web sitesidir.

Sitemizde 2 türde tarif bulunmaktadır. Bunlardan ilki gerek Türk gerek dünya mutfaklarından seçilmiş yemek tariflerin özenli, anlaşılır ve uygulabilir bir şekilde fotoğraflı olarak anlatımıdır. İkinci formatımız ise yemeğin fenomenlerinin hazırladığı bir birinden güzel videolu yemek tarifleridir.

Sadece en iyi mutfakların, en iyi fenomenlerin, en iyi yemek tarifi videoların yer aldığı çok titiz bir yemek tarifleri siteyiz. Sitemizdeki fenomen mutfakların en trend yemek tarifi videoları ile siz takipçilerimize en iyi tarifleri bizzat fenomenlerin mutfağından ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Fenomen mutfaklar tarafından hazırlanmış videolar direk ilgili tarifin bulunduğu kanal üzerinden yayınlanmaktadır. Sadece videonun başka platformlara gömülü bir şekilde yayınlanmasına izin verilen videolu tarifler sitemizde sunulur. Ve siz değerli ziyaretçilerimiz ilgili yemek videosunu izlediğinizde, tüm izlemelerden doğan izleme sayısı, izleme süresi ve bunun neticede doğan ticari kazançtan sadece ve sadece videonun yaratıcı faydalanır. Sitemizde hiç bir video direk olarak barındırılmaz. Tüm videolar ilgili kanallar üzerinden yayınlanır.

Fenomen mutfakların videolarını yayınladığımızda, bu mutfaklar bu videolardan doğan tüm kazancı, aynı videoları yükledikleri platformda yayınlanıyormuş gibi faydalanırlar. Videoların izlenme süreleri artar. Videoların Trend’e düşmesi kolaylaşır. Kanaların bilinirlikleri ve abone sayısı artar.

www.kolaytarifim.com’da sadece en iyi mutfakların sadece en iyi yemek tarifleri yer alır. Tamamen denenmiş ve beğenilmiş yemek tarifleri yer alır.

Siz de mutfağınızın burda yer almasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer videolarınız gerçekten “harika” ise, sizi de burada görmekten hem bizler hem de ziyaretçilerimiz memnun olacaklardır.

Content Protection by DMCA.com