EN ÇOK DA BAYANLARIN YAŞLILIK SORUNU : KEMİK ERİMESİ


Kemik Erimesine Karşı Doğal Çözüm!
Kemik erimesi ile 
ilerleyen yaşlarda karşı karşıya kalmamak için 
zamanında önlem almak gerekir.

Yaşlılık döneminde en sık karşılaşılan sorunlardan birisi de kemik erimesi sorunudur. Kemik erimesi ile ilerleyen yaşlarda karşı karşıya kalmamak için erkenden önlem almak her zaman en iyisidir.

Ancak yine de ilerleyen yaşlarda bunun için önlem almak adına bazı noktalara dikkat edebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere süt ürünleri özellikle de yoğurt, kemik erimesini yakından ilgilendiren besinlerden birisidir. Hem genç yaşlarda kemik yapısının güçlenmesi için hem de ilerleyen yaşlarda kemik erimesi sorunu ile karşı karşıya kalmamak için de çok önemlidir.

Ancak sadece yoğurt değil nane ile birlikte yoğurdun tüketiminin kemik erimesinde de oldukça etkili olduğu bilinmektedir.

Sadece ara öğünlerde veya akşamları yatmadan önce bir kase doğal ev yapımı yoğurdun içine atacağınız taze nane yaprakları ile birlikte kemik erimesini durdurma aşamasına gelebilirsiniz.

Kemik Erimesine Karşı Doğal Çözüm : “NANE + YOĞURT” 

Kemik erimesine karşı tercih edebileceğiniz bu doğal yöntemin düzenli ve uzun süreli kullanımında etkisini göstereceğini de ayrıca belirtmek isteriz.

Dilerseniz yoğurt tüketirken içerisine sevdiğiniz yeşillikleri de katabilirsiniz. Üstelik diyet yapanlar için de oldukça etkili bir ara öğün olabilecektir.

Düzenli olarak bu kürü uygulamaya başladıktan sonra kemik ölçümü yaptırarak ne kadarlık bir ilerleme kat ettiğinizi de gözlemleyebilirsiniz. Tabi ki kemik erimesinin ileriki safhalarında bu kürün sadece kemik erimesini yavaşlatabileceğini söylemek daha yerinde olacaktır. Bunun dışında erken yaşta önlem almak kemik erimesini durduracaktır.

Bu pratik yöntem ve bilgileri daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…


Görsel kaynaklar :

  • http://howtoworld.org/wp-content/uploads/2016/11/how-to-get-rid-of-boner.jpg
  • http://www.nane.gen.tr/images/yogurt-nane.jpg

İçerik Kaynakları :

  • http://kemikerimesitedavisi.2475318.free-press-release.com/
  • https://draxe.com/natural-remedies-for-bone-and-joint-pain/
  • http://www.findhomeremedy.com/9-natural-cure-for-bone-cancer/
Content Protection by DMCA.com

HayatMutfakta

Yorumunu ekle

Content Protection by DMCA.com