KANSER OTUNUN NEREDE BULUNUR? FAYDALARI NELERDİR?


20 Günde Kanseri Yenme Başarısını Gösteren Kayserili Amca’nın Hikayesi


Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kanser vakaları çok fazla ortaya çıkmıştır. Manisa’da yaşam süren Kayserili Lütfü Acet, kanser vakasıyla tanışan hastalarımızdan biri olarak tanınıyor.

Kayserili Lütfü Acet, kendi toplamış olduğu şifalı otlar sayesinde kanseri 20 gün içerisinde yenmiş olduğunu söyledi. Kanseri tedavi etmeden başrol oynayan bitkinin 20 gün içerisinde kanseri yok ettiğinin de altını çizdi.


Aynı şekilde kendisi de ölüm döşeğindeyken kanseri bu bitki sayesinde yendiğini söyleyerek insanların kanseri en hızlı şekilde yenmesine aracılık ettiğini söylüyor.

Kanser otu adlı ot, son derece şifa kaynağı olarak ortaya çıkıyor. Üstelik otun 20 günlük kullanım sonrasında kanseri vücuttan atma gibi olumlu etkileri varmış.

20 Günde 6 Yıllık Kanserimi Yenmeyi Başardım 

Lütfi Acet ‘’tam 6 yıl kanser ile mücadele ediyordum. Ta ki hastalığım kanser otunu bulana kadar sürdü. Kanser otunu kullanmaya başlamamdan 20 gün sonra kanseri yenmiş olduğumu fark ettim.

’Kanser hastasının düzenli şekilde 20 gün boyunca bu otu kullandığı takdirde hiçbir hastalığının kalmayacağını belirten Acet, otun adeta şifa kaynağı olduğunun önemini vurguluyor.Üstelik tedavi sırasında da profesör doktorlardan hiçbir yardımı almadığını sözlerine ekliyor.

Hatta doktora başvurduğunda kendisine çaresinin bulunmadığını ve öleceğini söylediğini de sözlerine ekliyor. Fakat kanser otu ile tanıştıktan sonra yeniden sağlığıma kavuştum diyor.Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Görsel kaynaklar:

  • http://www.mersinmedya.com/images/1475942030-1c8845.jpg

İçerik Kaynakları :

  • https://www.youtube.com/watch?v=MOWb8mhXz8UContent Protection by DMCA.com

HayatMutfakta

Yorumunu ekle

Content Protection by DMCA.com