SİNÜZİT VE MİGREN NASIL GEÇER?


SİNÜZİT ve MİGREN İÇİN DOĞAL TEDAVİ YÖNTEMİ : SİRKELİ SU
Sirkeli Su İle Tedavi Mucizeleri

Sinüzit ve migren sirkeli su ile 15 günde tedavi edilebilmektedir. Sirkeyi burnunuza sabah akşam sulandırırak uygulamanız gerekmektedir. (Bir bardak suya bir çay kaşığından fazla sirke koymayınız) 
Bu sayede bademcik hastalığı, orta kulak hastalığı, guatr, uyku apnesi, horlama, astım, geniz akıntısı, sinüzit, migren, grip gibi hastalıklar tedavi edilmektedir.

Sirkeli Su ile Ciddi Tedavi Faydaları Sağlanabilir : Bunun dışında gizli sinüs akıntısının neden olduğu romatizma, eklem hastalıkları, kalp kapakçığı hastalığı, tansiyon hastalıkları, tiroid ve lenf hastalıkları, alzaymer hastalığı, kanser hastalıkları, okb hastalığı, panik atak rahatsızlığı, şifozren gibi hastalıkların gerileme gösterdiği görülmektedir.
Doğal Yöntemlerle Tedavi : Bir çok hastalığın günümüzde tedavisi olduğu ve sayısız ilaçla tedavi edildiği bilinmektedir. Ancak bazı hastalıklar sürekli ilaç kullanımına rağmen düzelmemektedir. Çoğu zaman da bu ilaçların yan etkisi ile başka hastalıklar ortaya çıkmaktadır. 


Çoğu zaman da ölümcül hastalıklarda sayısız ilaç kullanımına rağmen insanlar yine de ölmektedir. Bu sebepten insanlar artık doğal yöntemlere başvurmaktadır.
Doğada saf halde bulunan bitkiler, yiyeceklerle birçok tedavi edilemeyen hastalığın tedavi edildiği görülmektedir. Yurtdışında sadece bu tarz doğal tedavi uygulayan merkezler, klinikler bulunmaktadır. Her yıl binlerce insan buralarda tedavi edilmektedir.Günümüzde artık en zor tedavi edilen hastalıklarda doğal yöntemlerle tedavi edilmektedir. Sinüzit ve migren de tedavi edilmesi oldukça zor ve inatçı hastalıklar olarak bilinmektedir. 
Bazı hastalar buna sirkeli su ile çözüm bulmaktadır. Bu hastalıktan mustarip olan kişilerin mutlaka denemesi gerekmektedir.

Yine yukarıdaki bilgilere alternatif olarak Dr.Ferudun Kunak’ın aşağıda önerdiği yöntemleri de deneyebilirsiniz.

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…Görsel kaynaklar:
  • http://cdn.searchhomeremedy.com/wp-content/uploads/2013/01/Home-Remedies-For-Sinus-Headaches.jpg
  • http://www.findhomeremedy.com/wp-content/uploads/2012/10/Natural-Cures-For-Nasal-Polyps.jpg
İçerik Kaynakları :
  • http://www.webmd.com/allergies/sinusitis
  • http://www.webmd.com/allergies/features/home-treatments#1
  • http://www.naturallivingideas.com/14-natural-sinus-infection-remedies/
  • http://www.everydayhealth.com/sinus-health-guide/natural-remedies-for-sinus-pain.aspx
  • https://www.youtube.com/watch?v=zoqVKwX0MQw
  • https://www.youtube.com/watch?v=4UGFFgqRB6c

Content Protection by DMCA.com

HayatMutfakta

Yorumunu ekle

Content Protection by DMCA.com