• Ana Sayfa
 • Sassy Su
 • Yağlı Değilsiniz! Vücudunuzda birikmiş zehir var! Anında ortadan kaldırın!

Yağlı Değilsiniz! Vücudunuzda birikmiş zehir var! Anında ortadan kaldırın!Feryat figan etsek de, sonsuz egzersizler veya sıkı diyetlere rağmen yerinden kımıldamayan karın yağlarını herkes kaderiymiş gibi hisseder.

Ve bel ve karın bölgesinde fazlalıklarından kurtulmak için savaşan herkes her tür çareyi araştırır. Denemedik şey kalmaz çoğu zaman. Ama bu çareler arasında en basit ve en iyi olanı tüm dünya da bir akım haline gelen “sassy su” dur.


Bu formül normal suyun uygun bir yağ yakıcısına dönüştürülmesini sağlar. Ek olarak genel refah seviyenizi arttırır ve sağlığınızı güçlendirir. Bu özel su, metabolizmanızı hızlandırır, uyumunuzu ayarlar ve sadece 0 kaloriye yakındır.

Adını “Düz Bir Karın, İncecik Bel” (Flat belly diet) isimli diyet kitabının yazarının isminden alan bu özel karışımın sahibi, kilo vermek ve yağ yakmak için su içmenin önemine dikkat çekiyor.


Bu aslında zaten bilinen bir şey. Ama ne kadar su içseniz de bir türlü o yağlar gitmiyor olabilir.  Ta ki şu ana dek…

Çünkü birazdan uzun araştırmalar ve bilimsel çalışmalar neticesinde, özellikle bel ve karın bölgesindeki yağlarda çok etkili bir karışım, zayıflama kürü ile tanışacaksınız.


Göbek yağları kaderiniz değildir. Onlardan kurtulabileceğinizi ve kurtulacağınızı söylemekten mutluluk duyuyorum.

Bu Cynthia Sass’ın çok etkili tarifi sayesinde olacak. Cynthia Sass üç üniversite bitirmiş ve gerçek hayattaki kadınlarla sonsuz saatler süren 15 yıllık deneyime sahip dünyaca ünlü bir diyetisyendir.


Araştırmacılar aynı kalori mitarına sahip olan diyetler içinde sadece merkezinde tekli doymamış yağ asidi (MUFA) bulunan diyetle, göbek ve bel çevresinde oluşan yağların azalmasına tanık oldular. Ve burdan yola çıkarak, şu formülü hazırladılar.


Ve bu förmül sayesinde 46 yaşında olan bayan “Nicholle Michy” gibi 32 günde 6 kilo vererek 13 cm incelmesini sağladılar. Ama daha önemli olan bu bayan bu kiloları bir daha asla geri almadı.

İşte Formülümüz :

 • 2 litre su
 • 1 çay kaşığı soyulmuş ve öğütülmüş taze zencefil
 • 1 orta boy limon ince dilimlenmiş
 • 1 orta boy salatalık ince dilimlenmiş
 • 12 dal taze nane


Hazırlanışı :


Tüm malzemeleri geniş bir sürahiye koyun ve karıştırın. Bir gece buz dolabında bekletin ve günde en az 4-5 bardak için. Mümkünse her gün tazesini yapın.

Daha iyi ve hızlı sonuç almak için sabah kahvaltısından önce ve sonrasında düzenli içmeye başlayabilirsiniz. İlk 2 saatten sonra inceldiğinizi hissedebilirsiniz.


Beslenme uzmanları, normal suya kıyasla bu suyun kullanımının mide yağını yumuşattığını ve şişmiş bir karın bölgesini zayıflattığını söylüyor.


Zencefil ile limon antioksidan etkiye sahiptir. Zararlı toksinleri dışarı atmamıza yardım eder.
Nane, sindirim sistemimize iyi geliyor. Gaz söktürücüdür ve vücuda rahatlık kazandırır.


Salatalık içerdiği çoğu vitamin ve açlık dürtüsünü gidermesi sebebiyle her diyetin vazgeçilmezidir. Yorgunluk duygusunu da ortadan kaldırır.

Özetle bu suyun içerisindeki bütün malzemeler sizi düşlediğiniz vücuda ulaştırmak adına son derece yararlıdır.NOT: Malzemelerden herhangi birine alerjisi olanlar için sakıncalıdır ve kronik hastalıkları olanlar tansiyon, şeker vb. mutlaka doktor onayıyla tüketmelidirler.

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…
Görsel kaynaklar:

 • https://cdn.authoritynutrition.com/wp-content/uploads/2016/05/two-glasses-of-lemon-water.jpg
 • http://wellbeingherbs.com/wp-content/uploads/2015/05/sassy-water.jpg

İçerik Kaynakları :

 • https://www.wikihow.com/Make-Sassy-Water
 • https://www.prevention.com/weight-loss/flat-belly-diet/flat-belly-diet-and-sassy-water
 • http://www.lifehack.org/articles/lifestyle/11-benefits-lemon-water-you-didnt-know-about.html
 • http://www.dr.com.tr/Kitap/Duz-Bir-Karin-Ince-Bir-Bel/Liz-Vaccariello/Egitim-Basvuru/Saglik/Beslenme-Diyet/urunno=0000000329694
Content Protection by DMCA.com

HayatMutfakta

Yorumunu ekle

Content Protection by DMCA.com