5 Dakika İçinde Yapın, 5 Günde 6 kilo yakın!Kısa bir süre içinde birkaç kilo vermek istiyorsanız, sihirli bir çözüm bulmanız gerekir. Bu tarif basittir, sihir yoktur fakat etkisi şaşırtıcıdır. Bu, ona en çok ihtiyaç duyduğunuz anlarda yardımcı olabilecek bir içecektir.5 günde 6 kilodan kurtulmak için yeterli olacaktır. Bu ilk 5 gün için geçerli hızlı toksinlerden kurtulma yöntemidir. Öncelikle ödem ve şişkinliğiniz gidecek. Moraliniz yerine gelecek. Kilo vermek için gerekli ilk adımı atmış olacaksınız. Sonrası zaten sizin idare ve isteğinizde…


5 günde 6 kilo verdiren kür

Malzemeler:

  • 1 demet maydanoz
  • 1 limon
  • 1 su bardağı su

Hazırlık:Maydanozu tercihen bir blenderda kesin. Limon suyunu boşaltın ve her iki maddenin üzerine bir bardak su dökün.


Tüketim:

Sabahları boş bir karna, sadece 5 gün boyunca içelim ve ondan sonra 10 gün ara verin. Bu meyve suyu vücudumuza vitamin ve minerallerle beslerken yağları yakmaya yardımcı olur.Ayrıca, maydanoz sindirimi geliştirir ve vücudumuzda biriken sıvıdan kurtulmamızı sağlar ve bu da bizim daha az yağlı görünmemize neden olur.


5 gün boyunca sabahları sadece yaptığımız karışımı içelim, öğlen vakti bir adet yeşil elma ve akşam yemeği yerine sadece bir kase maydanozlu yoğur yiyin. böylece sindirimi de kolaylaştıracak. Etkisini derhal farkedeceksiniz.Unutulmamalıdır ki bu bir detoks dur ve gerçekten ihtiyacınız olduğu zamanda kullanılmalıdır. Eğer kronik hastalıklarınız varsa mutlaka doktor onayı almalısınız.!!!


Günün geri kalanında sağlıksız yemek yerseniz, bu içecek fazla kaloriyi silmez. Ancak, sağlıklı ve ılımlı bir diyet izlerseniz inanılmaz sonuçlar elde edersiniz ve etki çok daha kalıcı olur.Doktor onayı olmadan uygulamak sağlık sorunlarına neden olabilir lütfen dikkat..!


Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…
Görsel kaynaklar:

  • http://wellnesscom.info/wp-content/uploads/2017/01/lemon-juice-and-olive-oil-500×334.jpg
  • http://healthawarenesscommunity.com/wp-content/uploads/2016/09/olive-oil-and-lemon.png

İçerik Kaynakları :

  • https://draxe.com/liver-cleanse/
  • http://nourishholisticnutrition.com/ten-signals-your-liver-needs-to-detox/

Content Protection by DMCA.com

HayatMutfakta

Yorumunu ekle

Content Protection by DMCA.com