• Ana Sayfa
  • Hayat Mutfakta
  • İlaç Şirketlerinin Kimsenin Bilmemesini İstedi 25 Saniyede Burun Tıkanıklığını Geçiren Yöntem

İlaç Şirketlerinin Kimsenin Bilmemesini İstedi 25 Saniyede Burun Tıkanıklığını Geçiren Yöntemİlaç şirketlerinin kimsenin bilmemesini istemiyor. Çünkü işlerine hiç gelmiyor. Bu tekniklerin tanıtımını yapan yok. Tamamen doğal ve 25 saniye de sonuç veriyor. İşte şıp diye burun tıkanıklığını geçiren yöntem

Havalar hala çok dengesiz soğuk algınlığına yakalanmamız an meselesi.  Dışarıdan geldiğinizde ellerinizi yıkasanız da hasta olan insanlarla yakın temasta bulunmasanız da maalesef hasta olabiliyorsunuz.


Gerek işte gerekse de okulda sürekli burnunuzu silmek rahatsız edici olabiliyor. Yapacağınız iki yöntemle burun tıkanıklığından 25 saniye içinde kurtulmak mümkün!

Kulağa inandırıcı gelmeyebilir ancak denemekten zarar çıkmaz. Burnunuzun sürekli akması, kızarması ve tahriş olması son derece rahatsız edici bir durum.


Youtube’a yüklendikten hemen sonra 8 milyon kişi tarafından izlenen videoda doğal yöntemlerle burun tıkanıklığını gidermenin yöntemleri anlatılıyor.

Videonun tamamını yazının sonunda izleyebilirsiniz. Video ile beraber bu tekniği uygulayın, hemen işe yaradığını göreceksiniz. Videoda yapılan işlemleri aşağıdan okuyabilirsiniz.


1- Baskı ve akupunktur

Dilinizin ucunu, ağzınızın iç kısmının en yüksek noktasına kadar değdirin. Orta parmağınızı ve işaret parmağınızı birleştirip kaşınızın tam ortasından olacak şekilde ileriye ve geriye hareketler yapın.

İlk verdiğimiz yöntemi ve bu yöntemi sırayla 20 saniye boyunca uygulayın.


2- Nefesinizi tutun


İkinci yöntem de nefesinizi tutmak. Yeterince nefes alamadığınızda, beyin yaşama iç güdüsünü dikkate alarak burun deliğinizi temizliyor.

Burnunuzu tıkayın ve kafasını çok fazla olmayacak şekilde geriye doğru yaslayın. Rahatsız olacak duruma geldiğinizde parmaklarınızı çekin.
Kış gelince sık sık burnu tıkanan arkadaşlarınız var mı? Yöntemleri kesinlikle onlarla paylaşın.Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…Görsel kaynaklar:

  • https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=gg8TWB7ux4s

İçerik Kaynakları :

  • https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=gg8TWB7ux4sContent Protection by DMCA.com

HayatMutfakta

Yorumunu ekle

Content Protection by DMCA.com