Prof. Küçükusta: Tüm Sağlık Reçeteleri YalanProf. Ahmet Rasim Küçükusta, “Yazılan ilaçların, çekilen filmlerin, yapılan aşıların çoğu gereksiz” diye konuştu.

Profesör Ahmet Rasim Küçükusta ezberleri bozdu. Dünya sağlık kartellerini eleştirdi. “Hastaneye giderseniz sizi zorla hasta ederler” dedi. Korkunç iddialar ortaya attı. İşte o çarpıcı sözler:

  • – MR’ların yüzde 90’ı gereksiz yere çekiliyor.
  • – Kanser taramalarının çoğu kandırmaca. İnsanlar kendilerini kullandırmasın.
  • – İlaçların çoğu boşa veriliyor. Yüzde 37’si çöpe gidiyor.
  • – Antibiyotik yazan değil, yazmayan doktor makbuldür. Ama bizde tam tersi geçerli maalesef.– Grip aşılarının etkinliği sıfır.. Ben hayatta vurdurmam.
– Her yıl gereksiz yere binlerce biyopsi yapılıyor, röntgen çekiliyor.- Leblebi çekirdek yer gibi anjiyo yapılıyor. Stent takılıyor.

Bunlar vücuda zarar veriyor.– Check-up kampanyaları gerçek bir tuzak. Akciğer filmi vücudunuza zarar veriyor.
– Insanlar kendiliğinden geçecek hastalıklar icin kesinlikle hastanelere gitmesinler. Tahliller vücuda radyoaktif ışın veriyor.Gereksiz ilacın faydası yok zararı var.

– “Başlangıç” diye bir şey uyduruldu. Hastalara, alzheimer, reflü, astım başlangıcı teşhisi konuyor. Amaç hastayı boş çevirmemek.

Başlangıç diye bir şey yok. Ya hastasın ya değilsin.

– Kolesterol ilaçlarının tedavi yüzdesi çok düşük. Zararı daha fazla. Hayat tarzınızı değiştirmek ilaçtan çok daha etkili. Doğalbeslen, hareket et bu beladan kurtul.– Nodül çok abartılıyor. Nodülün kansere dönüşme ihtimali çok düşük. Bunun için gereksiz tahlil ve teşhisler yapılıyor.
– Vitamin haplarının sağlam insanlara hiçbir faydası yok. “Ben yorgunum” diye vitamin hapı alınmaz.


– Köpek balığı kıkırdağı ile kanser tedavi edildiği iddiası tamamen uydurma. Köpek balıklarının kansere yakalanmadığı düşüncesi de safsata. Bu hayvanlarda kırk çeşit kanser tespit edildi.
– “Bitkisel ilaçların hepsi masumdur. Yan etkisi yok” düşüncesi doğru değil. Unutmayın, haşhaş, tütün, zehirli mantar da birer bitki!..Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…
Görsel kaynaklar:

  • Ercan Gürses – Türkiye

İçerik Kaynakları :

  • Ercan Gürses – Türkiye
Content Protection by DMCA.com

HayatMutfakta

Yorumunu ekle

Content Protection by DMCA.com