• Ana Sayfa
  • Hayat Mutfakta
  • Gülmekten Yerinizde Duramayacağınız Erkekler Ve Kadınlar Hakkındaki 12 İlginç Tespit

Gülmekten Yerinizde Duramayacağınız Erkekler Ve Kadınlar Hakkındaki 12 İlginç Tespit


Erkekler ve kadınlar her ne kadar aynı işi, aynı evi, aynı yolu, aynı kafeyi, aynı şehri, aynı okulu paylaşsa da aslında doğaları gereği hayata ve olaylara bam başka bakan iki farklı türdür. 


Aşağıda farklılıkları mizahi olarak anlatılmaya çalışılan olaylar, biraz dürüst bakılırsa, “evet” gerçekten de böyle diyeceğiniz sadeliktedir. Tabi bazıları biraz işi güzel hale getirmek için abartılı olabilir. Eee artık onda da biraz sizin mizah anlayışınıza sığınmış olalım, napalım.

1- Erkek 20TL verir, baştan aşağı yenilenir, Kadın 200TL verir, değişikliği kendisinden başka kimse yine farkedemez 🙂 Çünkü zaten hep güzeldir 🙂 2 –  Erkek ayrılınca önce umursamaz gibi görünür, sonra gün geçtikçe ne olduğun farkına varır, kahrolur, kadın ise baştan üzülür, sonra daha güçlü olarak hayatına devam eder. İşte böyle 🙂 


3- Yani, ihtiyaç halinde her yer erkek için tuvalet olabiliyor 🙂 Şehir hayatında zor tabi 🙂Ama işin özünde erkek işini hemen hallettiği için erkek tuvaletlerinde pek sıra olmaz, kadın tuvaletlerinde de içeride boş yer olmaz 🙂 Haliyle sırası da bitmez 🙂4- Hooop, erkek 10 dakika da hazır. Kadınlar için biraz zaman gerekir doğru 🙂


5- Valiz hazırlamak aslında göründüğü kadar kolay olmayabilir 🙂 6- Anlatmaya gerek yok 🙂 Görüyorsunuz… 16 arkadaşlık isteği, 93 mesaj isteği ve 8 durum güncellemesi… Erkek de ise, pek bir şey olmaz!


7 – Bu bazen tam tersi de olabiliyor 🙂 Kimler de durum bu şekilde?8- Evet, erkeğin çalışma masası dağınık, bilgisayarı derli toplu, kadında tam tersi!Durun durun buna şu şekilde diyelim, kadın başkasının da gördüğü her yerde derli doplu, ama kendi özelinde darmadağınık olabilir 🙂 Erkek de garip bir şekilde vurdum duymaz!
9- Sadece şampuan da değil, erkekler renklere de çok daha düz bakar 🙂 Hayata da öyle denilebilir… Kadın için seçim çoğu zaman çok ama çok karışıktır!


10- Bu fotoğrafı anlatmak zor! Kadın dışını, erkek içini hayal eder diyelim, geçelim!


11- Bu tam da böyledir. Kadın olmayanı büyütür, erkek de olanı büyütür. Sorunlar da böyle 🙂 Aynen böyle işte…12- Tarife gerek olmayan bir durum daha… Aynen böyle değil mi gerçekten?

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…Görsel kaynaklar:

  • Internet

İçerik Kaynakları :

  • Internet
Content Protection by DMCA.com

HayatMutfakta

Yorumunu ekle

Content Protection by DMCA.com